всі категорії

ПРО НАС

Suzhou AZA Clean
Electric Technology Co., Ltd

Професійний виробник і експортер клінінгу
Обладнання

Компанія Введення

Suzhou AZA Clean Electric Technology Co., Ltd є видатною компанією з виробництва пилососів, яка спеціалізується на розробці продуктів, виробництві та контролі якості. Він був заснований у 2009 році та розташований у Сучжоу, красивому місті поблизу Шанхаю.

Компанія займає площу в 10000 квадратних метрів, включаючи фабрику лиття під тиском, фабрику по складанню та лабораторію. А також має сертифікацію комерційного та соціального стандарту BSCI та сертифікацію системи управління якістю ISO 9001. Зараз компанія володіє річною потужністю 1,000,000 4 150 VC з XNUMX складальними лініями та понад XNUMX професійними співробітниками, які повністю задіяні. А також має професійну та технічну команду високого рівня, сучасне обладнання для виробництва пилососів та обладнання для тестування.

Продукти пройшли міжнародну сертифікацію UL / ETL / GS / CE / CB / RoHS / EMC / LVD. І гарячий продаж у Європі, Америці, Австралії, Азії та інших країнах і регіонах. Їх високо оцінюють клієнти в усьому світі.

Можлива співпраця OEM та ODM. Ласкаво просимо відвідати нас і мати хорошу співпрацю.

Історія розвитку

Наша продукція добре продається в Європі, Америці, Австралії, Азії та інших країнах і регіонах. Високо оцінений клієнтами в усьому світі.

Історія розвитку
2009

Знайдено фабрику ін’єкцій у Сучжоу та постачальника деталей для ін’єкцій. Маючи 9 машин для ін’єкцій, ми постачаємо 10,000 XNUMX деталей для ін’єкцій на день. Завдяки цьому досвіду ми дізнаємося більше про галузь і збираємо більше інформації про мережу постачальників.

2010

Розпочав експортно-імпортний бізнес, створив власний офіс і виставковий зал

Ми приєднуємося до Alibaba, щоб постачати пилосос, і виграємо постачальника золота в Alibaba. Ми також відвідуємо Кантонський ярмарок та інші ярмарки, щоб розвивати більше клієнтів.

2016

Дякуючи за підтримку клієнтів, ми створюємо власну виробничу фабрику в Сучжоу.

Фабрика має 2 виробничі лінії з більш ніж 11 продуктами. І ми розвиваємо відділ маркетингу, відділ досліджень і розробок, відділ виробництва, відділ контролю якості та адміністративний відділ, всього 80 співробітників.

Цього року ми розробляємо 4 шт. нових продуктів. Також отримайте замовлення Electrolux і ALDI, завдяки чому ми маємо більше досвіду з замовленнями на просування та клієнтами брендів.

2017

Переїзд на нашу нову базу, нову будівлю з 2 поверхами. Загалом маємо 4 виробничі лінії, 150 працівників і 18 продуктів. Присвятивши увагу бездротовому пилососу, ми додаємо 20 нових клієнтів.

2019

Зосереджуючись на бездротовому пилососі та онлайн-клієнтах, ми розробляємо телескопічну трубку для бездротового пилососа, яка допомагає нашим клієнтам заощаджувати 3 долари США за штуку та отримати 50% частки ринку. Це допоможе нам стати регульованими підприємствами у 2019 році.

2020

Створіть нашу власну лабораторію та мати понад 15 одиниць випробувальної машини, спеціально для бездротових пилососів і пилососів Mope, включаючи машину для тестування продуктивності, машину для перевірки надійності продукту, перевірку ресурсу двигуна, машину для тестування надійності щіток. Крім того, лабораторія ABR, що моделює сценарії використання клієнтами, проводить тести надійності додатків.

Наша честь

Якість важливіша за кількість

BSCI
EMC
GS
ISO9001
LVD
ДІСТАТИСЯ
RoHS
UN38.3
Сертифікат морського фрахту

Роздрібні партнери

Гарячий продаж у Європі, Америці, Австралії, Азії та інших країнах і регіонах. Їх високо хвалять
Клієнти по всьому світу.

Роздрібні партнери

Основні продукти

Зв'язатися з нами

Будь ласка, зв'яжіться з нами для будь-яких питань або консультацій

Гарячі категорії